Expressives with Kit

  • Collection
  • Expressive
  • Family
  • Fresh
  • Green
  • Floral
  • Sweet
  • Woody
  • Trending
  • Skin Scent
  • Vanilla
  • Lactonic
  • Milk
    Milk
    Regular price
    $28 - $145
    Sale price
    from $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
    Regular price
    $145
    Sale price
    $145
    Regular price
    Unit price
    per 
    Regular price
    $28
    Sale price
    $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Expressive
    Regular price
    $28 - $145
    Sale price
    from $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Expressive Discovery Kit
    Expressive Discovery Kit
    Regular price
    $26
    Sale price
    $26
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
    Regular price
    $26
    Sale price
    $26
    Regular price
    Unit price
    per 
    Regular price
    $26
    Sale price
    $26
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gold
    Gold
    Regular price
    $28 - $145
    Sale price
    from $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
    Regular price
    $145
    Sale price
    $145
    Regular price
    Unit price
    per 
    Regular price
    $28
    Sale price
    $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Expressive
    Regular price
    $28 - $145
    Sale price
    from $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Book
    Book
    Regular price
    $28 - $145
    Sale price
    from $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
    Regular price
    $145
    Sale price
    $145
    Regular price
    Unit price
    per 
    Regular price
    $28
    Sale price
    $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Expressive
    Regular price
    $28 - $145
    Sale price
    from $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Moss
    Moss
    Regular price
    $28 - $145
    Sale price
    from $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
    Regular price
    $145
    Sale price
    $145
    Regular price
    Unit price
    per 
    Regular price
    $28
    Sale price
    $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Expressive
    Regular price
    $28 - $145
    Sale price
    from $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Paper
    Paper
    Regular price
    $28 - $145
    Sale price
    from $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
    Regular price
    $145
    Sale price
    $145
    Regular price
    Unit price
    per 
    Regular price
    $28
    Sale price
    $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Expressive
    Regular price
    $28 - $145
    Sale price
    from $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Velvet
    Velvet
    Regular price
    $28 - $145
    Sale price
    from $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
    Regular price
    $145
    Sale price
    $145
    Regular price
    Unit price
    per 
    Regular price
    $28
    Sale price
    $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Expressive
    Regular price
    $28 - $145
    Sale price
    from $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Juice
    Juice
    Regular price
    $28 - $145
    Sale price
    from $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
    Regular price
    $145
    Sale price
    $145
    Regular price
    Unit price
    per 
    Regular price
    $28
    Sale price
    $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Expressive
    Regular price
    $28 - $145
    Sale price
    from $28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out